0 | MC.KAIMUX.LT

Mėnesio tikslas
0%/100%
Paslaugos
☻ Pastaba tėvams!
Suprantame, kad mintis, jog jūsų vaikas nori ką nors nusipirkti internete, kelia nerimą, todėl greitai jums tai paaiškinsime. Jūsų vaikas žaidžia internetiniame žaidime, su daugybe kitų žaidėjų, kiekvienas žaidėjas pradeda nuo numatytojo rango, kuriame jau yra daug nemokamų funkcijų, tačiau jis gali norėti nusipirkti kitą rangą su papildomomis galimybėmis bei funkcijomis. Tai apima daugiau funkcijų nei numatytasis rangas arba leidžia jiems gauti papildomų dalykų serveryje, todėl žaidimas tampa malonesnis.

Pajamos, gautos iš mūsų pardavimų, iš pradžių leidžia mums padengti veiklos išlaidas: dedikuotų serverių nuomą, atlyginimus mūsų komandos nariams. Taip pat leidžia investuoti į žmogiškuosius ir technologinius išteklius, kad visada galėtume pasiūlyti kokybiškesnę ir ambicingesnę žaidimo patirtį.

ⓘ Papildoma informacija!
Jei atlikote pirkimą, bet negavote, prašome susisiekti su mumis el. paštu [email protected] arba Discord kaimux.lt/discord (kuriant pagalbos bilietą). Išsamią informaciją apie kiekvieną paslaugą galite peržiūrėti paspaudus mygtuką „Pirkti“, kurią norite įsigyti. Bet kokias atsiskaitymo problemas ar kitus su mokėjimu susijusius klausimus galite siųsti mums el. paštu [email protected] arba Discord kaimux.lt/discord (kuriant pagalbos bilietą), kur gausite atsakymą per 48 valandas.