English page

BoxPVP į pabaigą - Prison sekantis!

prieš 2 savaites
BoxPVP į pabaigą - Prison sekantis!

BoxPVP Serveris jau prie pabaigos

Nesenai buvo užbaigtos visos BoxPVP arenos, kurios keičiasi kas mėnesį. Kiekvieną mėnesį turėsite naują areną, kurioje galėsite išbandyti savo jėgas prieš kitus žaidėjus, konkuruoti surenkant resursus ir nužudžius kuo daugiau žaidėjų. BoxPVP sezonas trunka 2 mėnesius, ir kas 2 mėnesius serveris išsivalo, suteikia balanso piniginius prizus geriausiems to sezono žaidėjams ir leidžia jums vėl konkuruoti prieš kitus žaidėjus, taip naujiems žaidėjams yra visada šansas patekti tarp geriausių.

Prison serveris sekantis

Su BoxPVP pabaiga bus pradėta dirbti su Prison serveriu. Serveryje bus perdaroma ekonomika, lygių reikalavimai, implementuojamos naujos funkcijos ir tvarkomos esančios. Paruošime serverį, kad palaikytų kitas kalbas, taip leisdami užsienio žaidėjams patirti tikrąjį kalėjimo gyvenimą. Pastarasis atnaujinimas su užblokavimais jau žaidėjams leidžia išsipirkti bausmę Prison serveryje, o su laukiamais atnaujinimais - sargai galės prižiūrėti kalėjimo tvarką.

Laukiami atnaujinimai

  1. Serveryje bus pašalinti visi ženklai, jie bus pakeisti hologramomis, kurios leis viską išversti į kitas kalbas.
  2. Bus optimizuojamos sistemos, kurių dėka serveris veiks dar greičiau ir geriau.
  3. Pridedamos naujos rolės kaip "Sargas". Pasiekus aukščiausią lygį tapsite sargais ir galėsite prižiūrėti kitus žaidėjus, kad laikytųsi nustatytų serverio taisyklių. Taip pat galėsite patekti į sargams leidžiamas vietas kalėjime.
  4. Laisvė - Ilgai galvojus nusprendėme, kad sukursime "Laisvę". Žaidėjai, pasiekę paskutinį lygį ir tapę sargais galės bet kada išeiti iš kalėjimo ir išsinuomoti plotą esantį už kalėjimo. Ten statytis namą, auginti maistą ar kitaip surinkti resursus.

Kas laukia po Prison

Kaip jau dabar žinote, didžioji dalis projekto yra ant palaikymo. Šiuo metu Survival, SkyBlock ir Creative serveriuose (o su šiuo atnaujinimu - ir BoxPVP) yra tvarkomos iškylančios klaidos gerinant žaidėjų patirtį KAIMUX projekte. Atlikus aprašytus atnaujinimus Prison serveryje jis taip pat bus perkeltas į palaikymo stadiją - bus tvarkomos klaidos. Po Prison serverio planuojama sutvarkyti renginių serverį, kuris leis administratoriams parengti įvairesnių tipų renginius ir labiau automatizuoti visą laimėjimo procesą. Komandiniai žaidimai, dvikovos, visi buvę renginių tipai, konkursai, statymo varžybos ir daug kitų. Atnaujinus renginių serverį tikimės daug geresnių atsiliepimų iš dalyvavusių ir paruošti dar geresnių renginių ateičiai.

Kada bus projektas reklamuojamas

Kaip jau pastebėjote, serveris per pastaruosius metus neužsiima reklamavimusi. Per pastaruosius metus mūsų tikslas buvo sutvarkyti visas sistemas, paruošti vertimų sistemą, sukurti naują puslapį. Žingsnis po žingsnio mes artėjame galutinio tikslo ir nusimato, kad vasaros viduryje - pasieksime. Sutvarkius visus serverius projekte bus perkamos reklamos per Europą, populiarinant projektą per visą žemyną. Lietuvoje, gaila, reklamų neimsime. Žiūrint į situaciją Lietuvoje, žaidėjų skaičius vis krenta, didieji YouTube'riai jau užimti kitų serverių arba pasitraukę iš YouTube.

Autorius: ItsVaidas
0 Komentarai

Komentarai