English page

Užblokuoti žaidėjai siunčiami į kalėjimą! Atblokavimo paslauga pašalinta!

prieš 2 mėnesius
Užblokuoti žaidėjai siunčiami į kalėjimą! Atblokavimo paslauga pašalinta!

Buvote užblokuoti dėl taisyklių nesilaikymo?

Nuo šiol turite progą neišleisdami nei cento atsiblokuoti save KAIMUX projekte!

Per pastarąsias dienas buvo implementuota sistema, leidžianti jums žaidžiant kalėjimo serveryje susimokėti bausmę atitinkamą pagal užblokuotą laiką, taip išeidami iš kalėjimo greičiau nei nustatytas užblokavimo laikotarpis.

Esant užblokuotiems galite patekti tik į kalėjimo ir renginių (vykstant renginiams) serverius.

Kaip galite atsiblokuoti?

Atsiblokuoti kalėjimo serveryje galite parašius komandą /payfine. Parašius šią komandą jums bus nurodyta suma, kiek turite susimokėti. Šiuo metu kaina priklauso nuo užblokavimo laikotarpio: 1 diena - 10,000 eurų.

Kas bus jeigu pažeidinėsiu taisykles kalėjimo serveryje?

Pažeidinėjant taisykles kalėjimo serveryje būsite uždaryti į "vienutę", kurioje privalėsite išbūti visą paskirtą laiką (2 valandas) serveryje. Atsijungus iš serverio laikas nebus skaičiuojamas. Negalėsite susirašinėti su kitais žaidėjais ar atlikinėti darbų, taip delsdami savo išlaisvinimo laiką.

Reiškia galėsiu sukčiauti be jokių pasekmių?

Pastebint žaidėją, kuris pakartotinai nesilaiko taisyklių ir yra sukaupęs nemažą sumą pinigų kalėjimo serveryje bus skiriama griežčiausia bausmė - draudimas įeiti į projektą be laiko apribojimų. Daugiau nebegalėsite patekti į projektą jokiais norimais būdais ar atsiblokuoti.

Ar sugrįš atsiblokavimo paslauga?

Ne, ši paslauga negrįš. Atsiblokavimo paslauga pažeidžia Minecraft EULA sąlygas, ir stengiamasi, kad projektas atitiktų visus jos reikalavimus. Atitinkamai bus atlikinėjami ir kiti pakeitimai, dėl kurių šiuo metu KAIMUX projektas neatitinka šių reikalavimų.

Autorius: ItsVaidas
0 Komentarai

Komentarai