English page

Padėkite mums išversti projektą!

prieš 2 mėnesius
Padėkite mums išversti projektą!

Nuo šiol galite versti serverį kartu!

Paspaudus čia pateksite į puslapį, kuriame galite prisidėti prie projekto vertimo, taip patys gaudami kreditų žaidime!

Už kiekvieną tinkamą vertimą ar pataisymą gausite po 1 kreditą. Jeigu kuris nors kitas žaidėjas išvers ar pataisys atitinkamą eilutę greičiau, nei jūs - jūsų vertimas bus automatiškai atmestas ir kreditą gaus tik tas žaidėjas. Žinant visas 9 palaikomas kalbas galima gauti virš 50,000 kreditų!

Puslapyje reikės pasirinkti kalbą, kurią norite išversti ar pataisyti tam tikrus tekstus. Pasirinkus kalbą bus rodoma jūsų kalba pagal domeną, per kurį ateinate į svetainę ir pasirinkta kalba. Pakoregavus eilutę matysite visas pakoreaguotas eilutes po apačia, taip galėdami dar kartą peržvelgti padarytus pakeitimus. Tada tik pasirinkite serverį, į kurį tikitės gauti kreditus ir išsaugokite pakeitimus. Administratorius turėdamas laiko peržiūrės padarytus pakeitimus ir atitinkamai patvirtins arba atmes.

Padarytų pakeitimų istoriją taip pat matysite tame puslapyje, todėl visada galėsite sekti jų statusą ir žinoti, ar jūsų padaryti pakeitimai yra tinkami projektui!

Už tyčinius neteisingus pakeitimus galite būti blokuojami iš visos svetainės ir neturėsite galimybės komentuoti temose, kūrti temas ar daryti papildomus pakeitimus.

Autorius: ItsVaidas
0 Komentarai

Komentarai