Ksoul_Official aplikacija

prieš 1 savaitę

Kiek jums metų?

19

Ar gerai mokate anglų kalbą?

Vidutiniškai

Ar per paskutinį pusmetį buvote nubausta(s) užblokavimu?

Ne

Ar turite legalią Minecraft paskyrą?

Taip

Kurioje srityje nusimanote geriausiai?

PvP, Farming, Building, Auto-farms

Kuriame mūsų serveryje praleidžiate daugiausiai laiko?

Survival

Ar žinote, kad Kaimux administratorius pagalbą turi suteikti visuose mūsų projekto serveriuose?

Taip

Kiek laiko per savaitę galite skirti Kaimux projektui (valandų skaičius)?

10-15

Jeigu kiltų problemų su žaidėju, kuris yra jūsų draugas, ar sugebėtumėte atlikti savo pareigas nešališkai?

Taip

Kiek laiko žaidžiate Kaimux projekte (metų ir mėnesių skaičius, ne 2 wipe, 3 wipe ir pan)?

7 metus

Kiek laiko žaidžiate Minecraft (metų skaičius)?

9 metus

Ar turite patirties Minecraft serverių administracijoje? Jei taip, papasakokite plačiau, ką ten veikėte ir kiek laiko buvote.

Taip turiu, atlikau tokias pareigas, kaip pagalbos suteikimas žaidėjam klausimu atsakinėjima, žaidėju stebėjimas, kad nebūtu pažeistos taisyklės buvau apie 2 metus. Kol mirė projektas

Ar šiuo metu esate kito projekto administratorius arba ketinate tokiu/tokia būti?

Ne

Ar einate PvP?

Ne

Ar mokate atlikti patikrą kitam žaidėjui?

Taip

Ar esate atlikę patikrą kitam žaidėjui?

Taip

Ar gerai nusimanote žaidimą palengvinančiose programose?

Taip

Ar gerai sutariate su dabartine projekto administracija?

Taip

Kodėl norite tapti administratoriumi?

Atrodo smagi komandą, esu bandęs tapti prieš 5 metus deja buvau, dar per jaunas, ir nepriemė, todėl nusprendžiau pabandyti dabar dar kartą.

Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus, o ne kitą kandidatą?

Esu senas kaimux žaidėjas, tikrai žinau, kaip žaidėjai elgiasi, kurie žaidėjai ,,Mėgėjai" eiti lengvesniu keliu, nes paprastas žmogus dažniausiai sužino tai, ko nesužino administratoriai.

Papasakokite apie save

Esu paprastas, žmogus neišsiskiriu iš kitų, prisitaikau prie komandos labai greitai, nes yra tekę tiek mc buti adminu, tiek kituose serveriuose, labai gerai nusimanau ties pc check sritimi, nes tokiam žaidime kaip Rust, būdavo svarbiausiai pc checkas o tada bausmė, tai iš ten daug ką išmokau ir daugumą funkcijų atitinka ir minecrafte.

Ar sutinkate su sąlygomis? https://docs.google.com/document/d/1hNfrgyhaehOED3kgCH6Rizqjq0CmclI3rV7SJXiULhI/edit?usp=sharing

Taip

Autorius: Ksoul_Official
9 Komentarai

Komentarai

ZudiVaikis
ZudiVaikis

Toli eisi gyvenime

plrxq
plrxq

Kiek kalbėjau su šiuo žmogumi, matosi malonus, taigi manau, kad jei prisijungtų į komandą būtų geras narys :)

Ernestasltu12
Ernestasltu12

Sveikas, anketa atrodo tvarkinga, pats pirmas įveikei šį daugeliui sunkų klausimų išbandymą. Mano nuomonė, kad jei žaidi Kaimux projekte jau 7 metai patirtį tikrai turi ir gebėtai suteikti reikiamą pagalbą žaidėjams. Nusimanai ne vienoje, o net keliose srityse, kas tikrai yra puiku. Tad iš manęs gauni TAIP :)

everly
everly

All good, aš už, kad tave priimtų 😁

3MAHH
3MAHH

Manau anketa visai padori, žmogus turi patirties ir nusimano apie šią sritį, tad neturėtų būti sunku. Jis tikrai draugiškas iš mano pusės, kiek esu bendravusi. Kiek pastebėjau, tai tikrai aktyvus šiame projekte.

ItsVaidas
ItsVaidas

Stebūklas, kažkaip nesitikėjau kad kažkas pereis klausimyną

R3dM00n
R3dM00n

Kol kas neteko susidurti, pabendrauti , bet linkiu sėkmės. Nieko prieš, kad patektum į mūsų komandą.

Sharans
Sharans

Tikrai neprastas kandidatas, skaitant klausimus net gera pasidarė, mano nuomone tikrai tinki į mūsų komandą! Linkiu sėkmės

lolkas
lolkas

Apsiverksiu...