English page

Daugybė serverio atnaujinimų: Balandžio mėnesio apžvalga

prieš 3 savaites
Daugybė serverio atnaujinimų: Balandžio mėnesio apžvalga

Šurmuliuojančiame internetinių žaidimų pasaulyje serverių atnaujinimai yra gyvybinė jėga, padedanti bendruomenėms klestėti, o patirčiai išlikti naujai. Apžvelkime daugybę atnaujinimų, kurie balandžio mėnesį buvo įdiegti įvairiuose serveriuose, užtikrinant sklandesnį žaidimą ir geresnę naudotojų patirtį.

SkyBlock serveris:

 1. Teleportacijos lankas grįžta: Į „SkyBlock“ serverį triumfališkai sugrįžta teleportacijos lankas, palengvinantis sklandų žaidėjų keliavimą po salą.
 2. Patobulintas saugumas: SkyBlock“ kasyklose įdiegtos griežtesnės priemonės, užtikrinančios, kad tik reikiamus leidimus turintys žaidėjai galėtų leistis į šias gelmes, taip apsisaugant nuo nesankcionuotos prieigos.
 3. Patobulintas žaidimo procesas: pašalintas MCMMO gelbėjimo įgūdis ir ištaisytos nedidelės žaidimo spėjimo funkcijos klaidos.
 4. Ekonomikos išplėtimas: Žaidimo ekonomika išplečiama į /parduotuvę įtraukiant rožinius žiedlapius, todėl žaidėjams suteikiama daugiau galimybių prekiauti ir prisitaikyti.

Survival serveris:

 1. Žala virš pragaro: Išgyvenusieji saugokitės, nes dabar, iškylant virš pragaro, gaunama žala, todėl problema leidžianti patekti virš pragaro pašalinta.
 2. Apsauga nuo pretenzijų: Jei žaidėjas nori pakeisti savo PVP nustatymus, kiti žaidėjai negali būti toje pretenzijoje - taip sukuriama saugi patirtis serveryje.
 3. Monstrų išmetamų daiktų pertvarkymas: Atnaujinama monstrų išmetamų daiktų sistema, todėl iš sukrautų monstrų grobio įsigijimas tampa paprastesnis ir praturtina išgyvenimo patirtį.
 4. Klaidų taisymai: Išgyvenimo zonoje ištaisomos įvairios klaidos, įskaitant dėžių mechanikos ir spėjimo žaidimo funkcijos klaidas, taip užtikrinant sklandesnį žaidimą visiems gyventojams.
 5. Kovos subalansavimas: McMMO neginkluotų įgūdžių medyje esantis „Disarm“ įgūdis sumažinamas 30 %, taip subalansuojant kovos dinamiką ir skatinant konkurencingesnę aplinką.

Prison serveris:

 1. Užblokavimų pertvarkymas: Užblokavimo sistema iš esmės perdaryta, nukreipiant užblokuotus žaidėjus į kalėjimo serverį, kur jie gali sumokėti baudą, kad būtų panaikintas draudimas, ir taip į bausmių sistemą įvedamas naujas aspektas.
 2. Komandų patobulinimai: Atnaujinamos įvairios kalėjimo srities komandos, taip išplečiamos administravimo galimybės ir pagerinamas bendras serverio valdymas.

KAIMUX svetainės atnaujinimai:

 1. Taisyklių patobulinimai: KAIMUX svetainėje patobulinamos taisyklės, patikslinamos gairės ir supaprastinamas bendruomenės elgesys, kad būtų sukurta darnesnė interneto aplinka.
 2. Reikalavimų supaprastinimas: Reklaminių vaidmenų reikalavimai, ypač tokiose platformose kaip „TikTok“, „YouTube“ ir „Twitch“, supaprastinami, kad būtų užtikrintas sąžiningas visų turinio kūrėjų dalyvavimas.

Išvada

Balandis buvo naujovių ir patobulinimų mėnuo visoje žaidimų aplinkoje, o kiekvienas serverio atnaujinimas suteikė savitą skonį. Nuo patobulintų saugumo priemonių iki ekonomikos plėtros - šie atnaujinimai liudija serverių administratorių pasiryžimą suteikti savo bendruomenėms neprilygstamą žaidimų patirtį. Laukdami nuotykių, kuriuos atneš gegužės mėnuo, esame tikri dėl vieno - internetinių žaidimų pasaulis nuolat tobulėja, o šie atnaujinimai yra tik ledkalnio viršūnė.

Autorius: ItsVaidas
0 Komentarai

Komentarai