English page

TLauncher: Kodėl turėtumėte pagalvoti du kartus prieš naudodami!

prieš 2 mėnesius
TLauncher: Kodėl turėtumėte pagalvoti du kartus prieš naudodami!

TLauncher, populiariausias Minecraft paleidėjas

Dauguma žinote TLauncher ir dažnai jį naudojate kad patektumėte į mūsų projektą. Jau daugumą metų kiti projektai kaip mcslime, craftmc, mcbegedis ir kiti siūlo jums atsisiųsti Minecraft iš officialios TLauncher svetainės. Kaip ir jūs, aš pats ilgai naudojausi būtent šiuo Minecraft paleidėju dėl jo patogumo, paprastumo. Ir šiandien mes patariame jo nenaudoti, vengti, ir kuo greičiau ištrinti.

Anticheat nesuderinamumas

Jeigu naudojate nemodifikuotą Minecraft versiją iš TLauncher arba vieną iš jų siūlomų versijų (Fabric, Optifine, Forge), TLauncher keliose versijose yra pakeitęs žaidėjo judėjimą mažais, bet pastebimais būdais, dėl kurio dažnai AntiCheat praneša jus kaip sukčiaujančius žaidėjus. Dažnas AntiCheat kūrėjas nerekomenduoja naudoti TLauncher būtent dėl šios priežasties - jūs busite neteisingai identifikuotas kaip žaidimą palengvinančių priemonių naudotojas ir galite būti užblokuotas.

Identiška problema yra ir su kitais Minecraft paleidėjais kaip Lunar Client. Yra didelių Minecraft projektų, kurie griežtai draudžia žaisti su tokiomis modifikuotomis Minecraft versijomis kaip kad mes tai darėme kelerius metus. Nors ir šiuo momentu leidžiame žaisti su tokiomis modifikuotomis versijomis, to nerekomenduojame ir galite sulaukti pelnyto užblokavimo dėl tokių versijų naudojimo.

TLauncher istorija

TLauncher Minecraft paleidėjas nėra originalus TLauncher - tai yra pavogtas pavadinimas iš originalaus kūrėjo. Originalus TLauncher autorius neturėjo autorinių teisių į šį pavadinimą, todėl rusiška įmonė nusprendė jį pasisavinti. Kadangi tuo metu TLauncher buvo vienas iš populiariausių Minecraft paleidėjų leidžiančių žaisti su nepirkta Minecraft paskyra, perėmus pavadinimą labai greitai išpopuliarėjo.

Tada prasidėjo TLauncher blogosios praktikos - jie integruodamo serverius į jūsų serverių sąrašą, instaliavo virusus į jūsų kompiuterį, vienu momentu turėjo robotų tinklą (Bot Net) su visais kompiuteriais, kurie turėjo instaliavę TLauncher.

Jeigu norite pasidomėti daugiau informacijos, patariame pažiūrėti šiuos vaizdo įrašus:

  1. Uninstall This Minecraft Client Right NOW.
  2. I Exposed This SHADY Minecraft Client, And They Responded…

Ką mes rekomenduojame vietoj TLauncher?

Kadangi KAIMUX serveris orientuojasi atitikti visus EULA reikalavimus, mes negalime rekomenduoti trečių šalių Minecraft paleidėjus, kurie leidžia žaidėjams žaisti nepirkę Minecraft paskyros. Vis dėl to ką galime pranešti, tai kad TLauncher originalus autorius pervadino savo Minecraft paleidėją į LegacyLauncher. Šiuo metu aš naudoju Minecraft paleidėją SkLauncher. Taip pat rekomenduojame kitų serverių savininkus nebereklamuoti šio Minecraft paleidėjo ir savo žaidėjus nukreipti į pas officialius TLauncher kūrėjus - LegacyLauncher.

Autorius: ItsVaidas
10 Komentarai

Komentarai

Weddoo
Weddoo

bus visiem proga taupyt ant legalo o ne paslaugu 😂

ItsVaidas
ItsVaidas

Tai jie vis dar gali siųstis LegacyLauncher, tiesiog nerekomenduojame naudoti pavogtą, blogas praktikas taikantį TLauncher

Weddoo
Weddoo

ne tai aisku kas nenores betkokiais atvejais nepirks, pilnai suprantama

lolkas
lolkas

Tipo virusas?ka jis padaro?

ItsVaidas
ItsVaidas

lolkas, labai ilgą laiką Tlauncher vagė legalių žaidėjų prisijungimus ir pardavinėjo kitiems. Man atrodo taip buvo nuvogta ir mano senoji paskyra.

lolkas
lolkas

supratau supratau


asesugg
asesugg

ItsVaidas o jej neturi legalios paskiros tai nieko blogo nepadaro?


Scoutress
Scoutress

Jei klausi, ar TLauncheris tau nieko blogo nepadarys? Ne, neturėtų. Bet rizikuoji gauti "false" ban. Ir tikrai neįrodysi, kad necheatini tuo metu

asesugg
asesugg

O jej turi legala bet ne prisijunges prie tlauncher? Ar tada padarys ka blogo?

Scoutress
Scoutress

Jei false ban yra blogai, tai taip